Nasz salon

brylOOwnia to marka świeża, drapieżna i rdzennie śląska. Z jednej strony wyrasta z wielopokoleniowych tradycji i doświadczenia lokalnych optyków, z drugiej prezentuje bezkompromisowe połączenie przełomowych technologii optycznych i najodważniejszych trendów.

Salon wyróżnia się m. in. tym, że oferuje oprawki uznanych w świecie mody projektantów, którzy na śląskim rynku gościli dotąd sporadycznie lub wcale. W brylOOwni znajdą Państwo przeciwsłoneczne i korekcyjne oprawki sygnowane przez Victorię Beckham, Stellę McCartney, Ditę von Tease, Toma Forda czy Marca Jacobsa. W minimalistycznym, elegancko zaprojektowanym wnętrzu nie zabraknie także doskonale znanych marek, takich jak Prada, Chanel, Gucci, Ray-Ban, Mykita, Armani, D&G czy Persol.

brylOOwnia oferuje także szeroki wybór okularów dla dzieci i soczewek kontaktowych, certyfikowany serwis markowych oprawek oraz wszechstronną obsługę optyczną – od badania wzroku w salonie przez lekarza okulistę, po trójwymiarowy skan gałki ocznej i analizę jej ruchów, w celu dostosowania najwyższej klasy soczewek progresywnych. W skrócie jest to taki salon optyczny, jakiego na Śląsku jeszcze Państwo nie widzieli. Zapraszamy serdecznie!

 

wykonanie brandpoint.pl